127. online kantónsky veľtrh

Súčasne sa otvára 50 výstavných priestorov online s 24-hodinovým servisom, exkluzívna vysielacia miestnosť pre 10 × 24 vystavovateľov, 105 komplexných testovacích priestorov pre cezhraničné elektronické obchodovanie a 6 cezhraničných prepojení platforiem pre elektronické obchodovanie… 127. ročník veľtrhu Canton sa začal 15.th, Jún, pri príležitosti začiatku online obchodu, ktorý prelomí hranice času a priestoru.

gdf

Toto je stretnutie dôvery. Vplyv COVID-19 na globálnu ekonomiku a obchod je naďalej zrejmý. Otvoril sa „cloud“ kantonský veľtrh, ktorý poskytuje platformu pre hospodársku a obchodnú spoluprácu pre globálnych obchodníkov. Desiatky tisíc čínskych a zahraničných vystavovateľov hľadajú obchodné príležitosti a rozvoj, väčšiu dôveru.

Toto je inovačná konferencia. “Cloud” Canton Fair berie nové technológie ako príležitosť pre nové modely a nové obchodné formy, ako je online vyjednávanie, online výstava, živé doručenie a cezhraničné elektronické obchodovanie. Veľký počet prvých globálnych produktov bol prepustený a čínska výroba a čínske inovácie šli odtiaľto na svet.

Pre nás to nie je len výzva, ani šanca, staviame si vlastné živé vysielanie

rt

Tento kantonský veľtrh je pre nás nielen výzvou, ale aj príležitosťou. Pod vedením a vedením obchodnej skupiny Tianjin sme do dvoch mesiacov úspešne spustili online pracovný stôl cloudovej výstavnej haly, naučili sa a preskúmali sme, založili živú vysielaciu platformu a pripravili rôzne „rekvizity“ na živé vysielanie z nákupu. zariadení na živé vysielanie: Príprava vzoriek, obalov a nástrojov, skriptov, ktoré sa znova a znova menia, na konci napätia v živej praxi nechajte náš tím, aby všetci prešli novou transformáciou, v rozvoji spoločnosti, novou formou Pri vysielaní s modelom predaja nákladu musí každý náš predajca nechať novú zmenu, ale aj náš bdelosť, chce robiť lepšie, prispôsobiť sa sociálnym trendom sa musí neustále učiť a meniť sa.

Päť dní sme žili 12 hier, dostali sme takmer 120 otázok pre týchto zákazníkov, sú spoločným úsilím celého nášho tímu, tiež sa domnievame, že päť dní, ktoré dosiahneme lepším výsledkom, vďaka podpore nových a starých zákazníkov, Budeme vám naďalej poskytovať pokrok v učení, najlepšie produkty, najlepšiu cenu a najlepšie služby, ešte raz vďaka

rfgh


Čas zverejnenia: jún-19-2020